İlçe Kaymakam vekilimiz Murat ÇİÇEK ve protokol halkımızla kurban bayramının ikinci günü bayramlaşmayı gerçekleştirdi. Daha sonra Kaymakam vekilimiz ve Protokol Kurban Bayramı nedeniyle Şabanözü Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kalan engelli hastalarımızı ziyaret ederek buradakilerin bayramını kutladı  Kaymakam vekilimiz ve protokol üyeleri, engelli hastalarımızla yakından ilgilenerek, bayram sevinçlerine ortak oldular. Daha sonra Kaymakam vekili Murat ÇİÇEK ile protokol mensupları Şehit Pilot Dilaver KARSAVURANOĞLU, Şehit Ast. BşÇvş. İsmail AYDOS ile Şehit Er Murat SOMUNCU ’nun ailelerini kurban bayramı nedeniyle ziyaret ettiler.
 
Şehit Pilot Dilaver KARSAVURANOĞLU’nun annesi ve kardeşi, Şehit Ast.Bşçvş. İsmail AYDOS babası ve kardeşi, Şehit Er Mustafa SOMUNCU’nun annesi ve kardeşi tarafından karşılanan Kaymakam vekili Murat ÇİÇEK Şehit Ailesinin Bayramını kutlayarak, “Devletimiz herzaman sizlerin yanında olacaktır.” dedi.
 
Ziyarette Belediye Başkanı Mustafa KARAKAYA, İlçe Emniyet Müdür Vekili Orhan Gazi AKIN, İlçe Jandarma Komutanı Gökhan GÜLVEREN, İlçe  Müftüsü Kuddusi DOĞAN, İlçe Özel İdare Müdürü Ayhan KADERLİ ,İlçe Yazı İşleri Müdürü Hasan KAYABAŞI  tarafından edilen duanın ardından ziyaret sona erdi.